Osse Bayan Güneş Gözlükleri

OSSE 2014 GÜNEŞ KOLEKSİYONU

Osse güneş gözlükleri modern çizgileriyle kıskandıran tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerinize toplayacak. Çeyrek asrı geride bırakan tecrübesiyle Osse, kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarıyla hem şıklığınızın bir parçası, hem de göz sağlığınızın vazgeçilmez koruyucusu olmaya devam ediyor.

Modern dokunuşlarla zenginleştirilen koleksiyonlarda sağlamlık ve ürünlerin kalitesi Osse’nin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Çerçevelerde kullanılan titanyum ve carbonfiber malzemeler,

kaliteli polarize – antirefle camlar eşsiz tasarımlarla birleşerek gözlük modasının trendlerini belirliyor.

Günümüz çağında gözlüğü bir aksesuar olarak kullanan ve modayla paralel olarak şıklığını bakışlarında yansıtan herkesin tercihi olan OSSE gözlükleri; kalite, zerafet ve şıklığın tek adresi olma yolundaki hedefini yeniliklerle devam ettiriyor.

Tasarımlarındaki detaylar ve zengin ürün çeşidi ile her zaman adından sıkça söz ettiren ve 1987 yılında Merve Optik bünyesine katılarak büyüme yolunda hızla yol alan OSSE, günümüzde başlı başına bir marka haline gelmiştir.
Her zaman rahatlık ve şıklığı ön planda tutan ve her yıl birbirinden farklı binlerce modelle kreasyonunu oluşturan OSSE; bayan, erkek ve çocuk koleksiyonu ile tüm dünyada birçok noktada hizmet vermektedir. Osse 2014 Bayan Gözlük Modellerinden sizde bir tane sahip olmak istiyorsanız fiyatlar 114 TL’ den başlamaktadır. Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı şu günlerde güneş ışıkları da gözleri rahatsız etmeye başladı yaz aylarının vazgeçilmezi olan güneş gözlüklerini sizler için inceledik.

Share Button

Diğer ziyaretçilerimiz şunları da aradılar:

osse