Calvin Klein & Emporio Armani & Burbeery Kadın Parfümleri

Merhaba sevgili 1dmoda takipçileri;

Bu gün sizler için Calvin Klein & Emporio Armani ve  Burbeery markalarının bayan parfümlerinin en çok tercih edilen ürünlerini inceleyeceğiz. Dilerseniz öncelikle Calvin Klein’ den başlayalım.

Her yönüyle kendine güvenen kadının kokusu Calvin Klein Beauty, ışık saçan ve ilham veren sofistike bir koku. Kadının ruhunu tende yakalayan koku lilyuma yeni bir yorum getiriyor. Zamandan bağımsız yasemin, çiçeksi notaları yükseltiyor. Salt ambrette tohumları baharatlı sıcaklığı genişletiyor ve sedir ağacı kokuyu enerjik ve çekici kılıyor. Koku tendeki sofistike bir çiçek haline geliyor. Calvin Klein’nın beş yıl aradan sonra çıkardığı ilk kadın kokusu olan ve kendine güvenen, sofistike kadını tüm güzelliğiyle yücelten ‘Beauty’ ye herkesten önce sahip olma fırsatını kaçırmayın.
Calvin Klein Beauty gala çiçeğine getirilen yeni bir yorum. Gala çiçeği Calvin Klein Beauty‘nin kalbi ve ruhu. Sofistike bir çiçek, kadınsılığın özü, aynı zamanda göz alıcı. Gala çiçeği ile yasemin esansı floral etkiyi çoğaltırken, ambrette tohumları çekici samimiyeti arttırıyor. Sedir ağacı canlı ve çekici bir güzellik getiriyor. Tepe notasında ısınmış ambrette tohumları, kalp notasında yasemin, gala çiçeği ve dip notasında sedir ağacı bulunuyor. Calvin Klein Beauty parfümü kadının iç güzelliğini dışa vuruyor, kendine güvenini arttırır, rahat ve çekici görünmesini sağlar.Üstelik 89.90 TL den başlayan fiyatlarla.

Emporio Armani Emporio Diamonds Elle EDT tatlı meyvemsi notalara sahip karşı konulmaz bir parfüm. Emporio Diamonds Elle EDT kristal elmas şeklindeki şişesi ve sıcak esintilere sahip kokusu ile feminen, baştan çıkartıcı, hayatın sürprizlerine her daim hazır olan Armani kadınını yansıtıyor… 149.90 TL den başlayan fiyatlarla.

Burberry, bireyselliği ön plana çıkartarak yeni lanse ettiği parfümde duygusal bir konsepti işlemektense bir bireyi tasvir ediyor. Burberry Brit modern İngliz stilini temsil ediyor-geçmişine bağlı, fakat aynı zamanda günümüzü tutku, heyecan ve coşkuyla yaşıyor ve gelecege maceracı bir ruhla koşuyor.

Burberry Brit, burberry ruhuyla özdeşleşen bir karaktere sahip. Anlaşılmaz, her zaman şık, güzel ve çok çekici. Kendine olan sonsuz güveni onu karizmatik kılıyor.

İtalyan limonu, armut ve yeşil bademin verdiği canlılık, tatlı bademin cezbedici kokusu ile birleşiyor. Bu mükemmel harmoniye vanilya ve amberin verdiği şehvetin eklenmesiyle, brit kokusuyla çekiciliğin doruk noktasına erişiyor. 190.22 TL

Share Button