ATLAS HALI

Atlas Halı Teknolojisinde çığır açmaya devam ediyor.
Atlas Halınız, sıvı iticilik özelliği sayesinde kolay kolay leke tutmaz. Lekeye müdahale sonrası bir iz kalsa bile, güneş ışığı veya ortamın  aydınlatmasını kullanarak zaman içerisinde kendi kendini temizler, leke barındırmaz. 
 
Leke olmasa da kendi kendini temizler! Bu özellik sayesinde halınızda görülen bir leke olmasa bile, kendi kendini sürekli temizleyerek yıllarca ilk günkü gibi kalır, sigara, duman, is, ayak kiri gibi yaşamımız içerisinde bulunan gözle görünmeyen kirleri barındırmaz.
Bakteri, mantar ve ev akarları (mite) barındırmaz!
Halınızda bulunan doğal bir iletkenlik özelliği ile vücudunuzdaki statik elektriği alır, stresinizin azalmasına yardımcı olur.
Akrilik halılarda doğal olarak görülen hav bırakma (tozuma) Atlas Nano Halıda, diğer halılara göre daha az miktarda görülür.
Halının yapısındaki özelliklerden dolayı odanızın havasının temizlenmesine katkı sağlar. Toksik gazları, kötü kokuları ışık aldığı  sürece parçalayarak yok eder. 
Nem veya suya maruz kaldığında diğer halılara oranla daha dayanıklıdır.
Halınızın kendi kendini temizleme özelliği zararlı kimyasallar içermez, son derece sağlıklıdır.

Gelin Atlas Halı Koleksiyonundan Nev-Lokum-Nergis Modellerini birlikte 1d moda takipçileri olarak inceleyelim.

Size yepyeni bir merhaba demek için Atlas Halı “Nev” serisini tasarladı. Çizgilerde tanıdık motifler olsun yarım asra varan Atlas dostluğunu size sunsun, yepyeni yorumlar olsun evinize tazelik getirsin diye Atlas Halı Sonbaharın asil güzelliğini bahar çiçeklerinin neşesiyle bütünleyelim; vizon renkleri, pembeler, griler ama asıl beyazlar olsun istemiş. Evinize, neşe, zenginlik, en önemlisi sevgi dilemiş. “Nev” Atlas’ınızı sevgi ile kullanmanızı dileriz.

Bu güzel temennilerle Atlas Halı Nev koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz ürünleri inceleyelim.

Atlas Halı “Lokum” serisinde pembe ve mavinin eşsiz uyum ve zıtlığını beyazlarla tatlandırıp bir yaz sabahının hafifliğiyle halıya dokunmuş. Lokumun ışıltılı, tatlı görünümünü, en kaliteli ipliklerle ve usta dokumacıların emeğiyle evinize ulaştırmış.

Bir tepsi lokum gibi sizlere sunmak istediği  “Lokum” tadının damağınızda kaldığı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Durgun bir suyun üstüne düşen, sarılı beyazlı nergis çiçeği gibi yalın güzellikleri evlerinize sunuyoruz.Nergis çiçeğinin efsanelere konu olan güzelliğini, beyazın ferahlatıcı etkisini, güneş gibi ışıldayan çiçeklerin sarısını tasarımlarımıza işledik. Sakin gri-maviler ve asil vizon tonları ile bu zenginliği tamamladık.Tasarımlarda gizlenen sürprizlerle dolu halınızı uzun yıllar keyifle kullanmanızı dileriz.

 

Share Button

Diğer ziyaretçilerimiz şunları da aradılar:

atlas hal