Zebrano Oturma Grupları

Klasik, avangard ve modern mobilya’da akılda kalıcı bir çizgi oluşturan Zebrano Mobilya, Türkiye’nin dünya’ya açılmayı başarmış önemli bir markasıdır. Mobilyanını başkenti Ankara ilimizde üretimi yapılan Zebrano mobilya klasik çizgiden sıyrılarak kendine has bir konsept ile karşımıza çıkmaktadır. Mobilyanın kalitesi tartışılmaz modelleri ise göz dolduruyor. Hiç bir markada bulamayacağınız kendine has çizgileri ile zebrano mobilya salonlarımız da misafirlerimizi ağırlamak için bize çok güzel olanaklar sağlıyor. Modern zarif ve romantik sitil olan theoden modelinin modasının hiç gitmeyeceği görülüyor. Krem rengi ile göz kamaştırıyor. Zebrano oturma grupları içerisinden boldini model eşsiz güzellikte rengarenk cıvıl cıvıl bir model. Fausta ve Lara modelleri ise klasik çizgilerde ve mükemmel bir tasarım. Tadema ve Zonaro modelleri ise spor bir çizgide kullanıcıların beğenisine sunulmuş.Genel olarak incelediğimizde herkese ve herkeseye uygun ürünlerin yer aldığı zebrano oturma grupları bir çok ilde bulunan mağazalardan temin edebilirsiniz. Cope modeli ise yine eşinizi veya çok değer verdiğiniz bir misafirinizle baş başa bir kahve içmeniz için tasarlanmış mavi rengi ise şıklığına şıklık eklemiş. Zebranonun yurt içinde ki mağazalarının adreslerini aşağıda paylaştık.Sizde bir zebrano mobilya ürününe sahip olmak istiyorsanız aşağıda belirtilen mağazalara giderek temin edebilirsiniz.

Adana
Ziya Paşa Bulvari No:36 Adana   Tel: 0322 457 6990   Faks: 0322 457 6984   E-posta: adana@zebranomobilya.com.tr

Ankara
KENTPARK AVM
Kentpark AVM No:164 1. Kat No:48 Eskişehiryolu – Ankara Tel: 0312 219 9335 Faks: 0312 219 9336

E-posta: kentpark@zebranomobilya.com.tr
Ankara SiTELER

Karacakaya Cad. No:138 Siteler – Ankara Tel: 0312 348 3232 Faks: 0312 348 3243
E-posta: siteler@zebranomobilya.com.tr
Antalya

Aspendos Bulvari No:119/A Topçular – Antalya Tel: 0242 321 2454 Faks: 0242 321 9484
E-posta: antalya@zebranomobilya.com.tr
Antalya ALANYA

Cikcilli Kasabası Saraybeleni Mahallesi Sarıkadıoğlu Cad. No: 27/C (Çevre Yolu Sanayi Kavşağı) Alanya Tel: 0242 515 2764 Faks: 0242 515 2760 E-posta: alanya@zebranomobilya.com.trBursaYeni Yalova Yolu No: 494 Bursa Tel: 0224 211 6073 Faks: 0224 211 6074 E-posta: bursa@zebranomobilya.com.tr

İstanbul
MASKO
Masko Mobilyacilar Sitesi No:6/B Blok No:2-4-6 Ikitelli – Istanbul Tel: 0212 675 0223 Faks: 0212 675 0224
E-posta: masko@zebranomobilya.com.tr
İstanbul MODOKOModoko sanayi sitesi 2.Cadde No: 250 Yukarıdudullu – İstanbul Tel: 0216 540 7 444 Faks: 0216 675 7 442

E-posta: modoko@zebranomobilya.com.tr

İzmirYeşillik Cad. No:229 Karabaglar – Izmir Tel: 0232 237 8777 Faks: 0232 237 8222

E-posta: izmir@zebranomobilya.com.tr

KayseriOsman Kavuncu Cad. No:247 Kayseri Tel: 0352 332 1999 Faks: 0352 332 2299 E-posta: kayseri@zebranomobilya.com.tr

SamsunOrdu Kara Yolu 2. Km Kutlukent – Samsun Tel: 0362 266 4440 Faks: 0362 266 4442 E-posta: Samsun@zebranomobilya.com.tr

TrabzonSahil Caddesi No:22 Yildizli Beldesi Akçabat – Trabzon Tel: 0462 248 3048 Faks: 0462 248 2331E-posta: trabzon@zebranomobilya.com.tr

Şanlıurfa

Diyarbakir Karayolu 5. Km. Honda Plaza Karşisi Şanliurfa Tel: 0414 347 0497 E-posta: sanliurfa@zebranomobilya.com.tr

Kahramanmaraş

Trabzon Cad. Zebrano Sok. No:9 Kahramanmaraş Tel: 0344 225 3200 Faks: 0344 225 3300  E-posta: kahramanmaras@zebranomobilya.com.tr

Malatya

Inönü Cad. No:120 Eski YKM Yeri Malatya Tel: 0422 325 8181 Faks: 0422 322 1467

E-posta:malatya@zebranomobilya.com.tr

Diyarbakır

Yeni Hal Kavşağı Rema Sitesi C Blok No:30 Diyarbakır Tel: 0412 251 8434 Gsm: 0541 486 3341 Faks: 0412 251 8435

E-posta:diyarbakir@zebranomobilya.com.tr

KonyaFevzi Çakmak Mah. Hüdai Cad. No:4 Karatay – Konya Tel: 0332 351 3568 Faks: 0332 351 1268

E-posta:konya@zebranomobilya.com.tr

Share Button