Think + 42-52 Büyük Beden

Think+ sadece büyük beden tasarımı konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir dizayn kadrosuna sahiptir. Türk, İtalyan ve Fransız moda tasarımcılarından oluşan bu ekip, sezonun trendlerini fit kalıp ve beden uyarlama esasları ile birleştirerek, klişeleşmiş büyük beden modasının tamamen dışında son moda modeller üretir.

Think+ tasarım ekibi yurt içi ve dışı tüm çalışmalarında tek bir inanış ekseninde hareket eder: Büyük beden bir kadının kendini saklamasına gerek yoktur; o da diğer tüm bayanlar gibi renkli, canlı ve son moda giyinebilir.

Tasarımcılar her sezona sadece Think+’a ait bu özel felsefe ile hazırlanır. Sezon koleksiyonları öncesi Paris, Milano, Londra ve Dubai fuarları ziyaret edilir. Döneme uygun desenler, renkler ve kumaş yapıları seçilir. Bu ziyaretlerden elde edilen birikimler, Türk kadınının zevkleri, arayış ve ihtiyaçları ile harmanlanarak sadece size özgü modellere dönüşür. Tasarımlar üretime geçmeden önce pek çok ölçü, kalite ve kullanım testinden geçer.

Think+, dünyanın tüm ünlü yeni nesil moda markaları gibi bir sezonda birbirini tamamlayan pek çok koleksiyon çıkarma anlayışı ile çalışır. Think+ modellerini son moda ve benzersiz kılan, sürekli, çok sayıda ve taklit edilemez koleksiyon felsefesidir.

Think+’ın yaratıcısı, 1999 yılından beri Avrupa’nın önde gelen büyük beden markalarının koleksiyonlarını tasarlayan; aynı zamanda bu özel koleksiyonların üretimini gerçekleştiren çok tecrübeli bir ekiptir.

Think+’ın bu tecrübeli ekip ile yürüttüğü üretim anlayışı büyük bedende de son moda, trendlere uygun ve normal beden ürünleri gibi gözüken modeller yaratılabileceği esasına dayanır.

Tüm Think+ ürünleri…

-İtalyan, Fransız ve Türk moda tasarımcılarından oluşan bir ekip tarafından dizayn edilir.

-Ökoteks-100 standartlarında olan örme ve dokuma kumaşlara sahiptir.

-Sağlık standartlarına uygun olarak anti-alerjik ve anti-kanserojen kumaşlar kullanılarak üretilir.

-Kullanım kolaylığı sağlar; hızla eskimez ve yıpranmaz.

-En üst kalitede görüntü verir.

-Doğru ve fit kalıpları ile üstünüzden dökülmez.>

-Think+ Aksine sizi birkaç beden ince gösterir. Farklı modelleri ile yüzlerce kombin yaratma şansı sağlar.

Share Button