Vakko kadın elbise modelleri yeni sezon

Vakko, bildiğiniz gibi Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini üreten bir firmadır. Vakko 2014 İlkbahar & Yaz Kreasyonunun tanıtımını yaptı. Birbirinden moda, birbirinden güzel elbise, eşarp, üst giyim, ceket ve pantolon modelleriyle yine alışveriş severlerin beğenisini topladı.

1dModa olarak sizlere bugün Vakko 2014 İlkbahar & Yaz kreasyonlarından kadın elbise modellerini tanıtacağız. Vakko, kadın elbise modellerinde bu sene tek renge yönelmemiş, adeta renk cümbüşü yapmış görünüyor. Kullandığı renkler genelde dikkat çeken ve sıcak renkler. Sarısından, kırmızısına, mavisinden moruna bir çok renkli elbise bulabilirsiniz. Modellerin bazıları tek renk olduğu gibi, birden fazla rengi ve deseni bir arada bulunduran elbise modelleri de mevcut.

Vakko bayan elbiselerini, diğer markalardan ayıran en büyük özelliklerinden biri, tasarımlarında modern çizgiler kullanıyor olmasıdır. Vakko‘dan alacağınız bir elbise, kendine özgü tasarımıyla farkınızı ortaya çıkaracaktır. Vakko elbiselerini, hem iş toplantılarında, hem günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vakko; bayan elbiseleri tasarımlarının özgün olması yanında, sizlere kaliteli ve ömürlük bir ürün vermektedir. Alacağınız bir Vakko bayan elbisesini, kullanma talimatlarına uyulduğu sürece, torunlarınıza bile hediye edebilirsiniz 🙂

Sözü fazla uzatmadan yeni sezon vakko kadın elbise modellerinin resimlerini sizler için yayınlayalım.

 Vakko 2014 kadın elbise modelleri

Share Button