Sarar giyim erkek gömlek modelleri

SARAR giyim Eskişehir’de kurulmuş, zamanında küçük bir terzi atölyesi iken şu an binlerce mağazası ile, dünyanın en büyük markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Uzman dekoratörleri ve kaliteli kumaşlarıyla giyim dünyamıza yön veren SARAR , erkek giyim sektörünün en öncü firmaları arasında olmaya da devam ediyor.

2014 yılına yine öncü giren sarar giyim, birbirinden güzel erkek gömlekleri tasarımlarıyla yine dikkatimizi üzerine çekiyor. Sarar erkek gömlekleri, slim fit gömlek ve regular fit gömlek olmak üzere iki farklı dikim ile karşımıza çıkıyor. Sarar gömlek fiyatlarını incelediğimizde, en ucuz gömleğin online satış fiyatının 39,99 TL olduğu görülüyor. Bu fiyat ise kalitesine göre Sarar Giyim için, oldukça cazip bir fiyat gibi görünüyor.

Sarar gömlek bedenleri, 2XL, 38, 40, 42, 44, 46, L, M, S, ve XL olmak üzere 10 farklı beden ile üretimine devam ediyor. Sarar gömleklerinde on farklı bedenin olması, geniş bir kesme hitap edilmesini sağlıyor.

Sarar gömlek online satış mağazalarında, yukarıda belirttiğimiz gibi 10 farklı bedende 39,99 TL‘den başlayan fiyatlarla alış veriş yapabilirsiniz. Çoğu online satış mağazalarından alacağınız sarar ürünlerini, beğenmediğiniz ya da bedeni bedeninize uymayanları, en yakın sarar mağazasına götürerek değiştirebilme imkanına sahipsiniz.

 

Share Button

Diğer ziyaretçilerimiz şunları da aradılar:

sarar gmlekler,sarar gomlek fiyatlari