Tekbir Giyim Tunik Modelleri

Türkiye’nin öncü tesettür giyim markalarından biri olan Tekbir Giyime ait tunik modellerini sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Canlı renklerin de kullanıldığı tunik modelleri, bayanların hayli ilgisini çekiyor. Zevkiniz ister tek renkten yana olsun, ister farklı renk kombinasyonlarından yana olsun, Tekbir giyimde mutlaka size uygun bir tesettür tunik modeli bulunacaktır. Sözü fazla uzatmadan isterseniz sizlerle tesettür tunik modellerini paylaşalım.

 Tuana Tunik

%100 Ketenden üretilen ve beyaz renkli olan bu tunik modeli ile, yazın sıcağında ferahlığın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Fiyatı 120 TL civarı olan bu tunik modelinin 38 ile 48 arası bedeni bulunmakta.

Bahardalı Tunik Açelya- 2 – Mercan

2014 yılında bolca görmüş olduğumuz üzerinde rengarenk çiçek desenlerinin bulunduğu tesettür tunik modeli, %100 Polyesterden üretilmiştir. Açelya 2 kumaş cinsine sahip olan model ile şıklığınızı ve feminensi yapınızı bir adım öne çıkarmış olacaksınız. Bahardalı Tunik Açelya-2-Mercan model tunik ise 190 TL’den alıcı buluyor.

 

Diğer tunik modellerini sizleri heyecanlandırmadan yayınlayalım.

 

Beğendiğiniz bir Tekbir Giyim Tunik modelini, Tekbir Giyim online alışveriş mağazasından ya da alışveriş merkezlerinden alabilirsiniz.

Share Button

Diğer ziyaretçilerimiz şunları da aradılar:

Şafak giyim tunik